Klacht: Onderzoek geen probleem apple heeft zelfde onderzoek gedaan wel probleem

dhr. Bal op 20 november 2018 over Amac in de categorie Computerwinkels

Amac klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Amac
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 20 november 2018

Een klant van Amac had problemen met de accu van zijn iPhone X en liet een onderzoek uitvoeren door het bedrijf, waaruit geen problemen bleken. Na het onderzoek moest de klant kosten betalen, maar later bevestigde Apple dat er wel degelijk een probleem was, waarna de accu onder garantie werd vervangen.

Mijn Klacht:

Ik had voor mij gevoel een accu wat niet goed functioneerde in mijn iPhone X, na contact met Apple en de benodigde acties ondernomen maar zonder gewenst resultaat (herstel software etc). Hierna besloten om een onderzoek te laten doen door Amac waarbij is onderzocht en geen problemen zijn geconstateerd en dus een bedrag moest afrekenen voor de onderzoekkosten. Na ontvangst van mijn toestel weer contact opgenomen met Apple.. Met mijn bewijs materiaal en verbruik is wel degelijk aangegeven dat er iets aan de hand zou moeten zijn en mijn toestel kon opsturen ter reparatie. Bij deze laatste actie is wel het accu vervangen (onder dekking van Apple garantie)

Gewenste Oplossing:

Geld teruggave van onderzoekskosten, Amac onderzoekt iets en heeft enkel een software herstel gedaan wat ik ook van te voren had aangegeven maar niet had geholpen.. ze hebben niet verder gekeken en hierdoor te weinig gedaan, apple heeft daar in tegen wel erna wat geconstateerd en het noodzakelijke gedaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM