Mijn Klacht:
Op 1/8/2020 bezoek gebracht aan Euromast. Voor het gebruik van restaurant bleek dat je moet reserveren en alles was volgeboekt. Vervolgens wilden wij het platform op, maar dat was erg druk. Hierop besloten om bij de receptie te vragen of wij eventueel een andere keer konden komen om dan wel gebruik te maken van restaurant en platform. Er werd gelijk al aangegeven dat het niet mogelijk is door een dame genaamd T, vervolgens mengde zich een collega genaamd N die achter de kassa stond met het gesprek, terwijl er een enorme rij stond. Zij gaf aan dat zij bij binnenkomst had aangegeven dat je moest reserveren, maar dat is mij niet verteld. Toen ik haar daarop aansprak gaf zij aan dat zij dat dan vergeten was te vertellen. Ik heb gevraagd of ik op een ander moment kon komen om dan wel te reserveren, maar zonder naar een oplossing te bekijken werd ik de deur uit gewezen. Ik was daar niet mee eens. Terwijl ik met T in eerste instantie in gesprek was werd ik verbaal aangevallen door N. N liet de rij mensen barsten en moest zo nodig met mij in discussie gaan. Ik vroeg naar een manager, maar daar werd er ook geen gehoor aan gegeven, want die zou ergens in het pand lopen. Het was duidelijk dat zij maar daar weg wilden hebben. Ik ben maar weggegaan omdat het anders zou gaan escaleren. Vervolgens heb ik gebeld met Euromast om alsnog met manager in contact te komen, want ben zwaar onbeschoft behandeld door T en N.
Raad eens wie de telefoon opnam: T en ik werd direct in de wacht gezet. Ik heb 20 minuten moeten wachten en waarop ik besloot om opnieuw te bellen en ik werd wederom in de wacht gezet en daarna weer. Uiteindelijk kreeg ik een manager genaamd V aan de telefoon, maar die was meer bezig om gesprek af te kappen in plaats van een oplossing bieden. V vertelde dat zij niets konden doen en dat enige optie was dat ik met het kaartje die ik had nog naar binnen kon die dag. Echter was mijn dag verpest en ik was daar al weg, ik was zwaar teleurgesteld in personeel en de manier hoe ik ben behandeld. Ik heb gevraagd aan V hoe ik eventueel een klacht kon indienen, waarop V aangaf dat het geen zin had want dan zou ik weer bij haar terecht komen. Daarmee gaf zij eigenlijk aan dat ik machteloos ben/sta en andere opties waren er niet. Een leuke attractie waar je naar uitkijkt wordt een hel. Ik ben erg geschrokken en dit had zo niet hoeven te lopen.
Ik hoop dat zij zelf de camerabeelden terug gaan bekijken en ook de telefoongesprekken (bizar)…ik werd gewoon weggedrukt paar keer.
Ik vind het raar dat een bedrijf als Euromast zo omgaat met klanten en dat je daar ook niks tegen kan doen volgens de manager V !! BIZAR
Gewenste Oplossing:
Gepaste compensatie voor het verpesten van een dagje uit.
Aanspreken/leren personeel hoe met klanten om te gaan


