Klacht: Onbeleefd medewerkers is dat klopt of niet?

Jalal Aboloh op 16 juni 2023 over Budget Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Energie has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 juni 2023
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Bedankt voor uw bericht. Ik kan me goed indenken dat u zich zorgen maakt na zo'n telefonische benadering en daarom heb ik zojuist meteen telefonisch contact met u opgenomen om uw klacht door te nemen. Het telefoonnummer dat u...

Status Opgelost
Datum 16 juni 2023

Een klant van Budget Energie heeft een klacht ingediend over een onbeleefde medewerker die hem 's nachts heeft gebeld op 15 juni. De klant vraagt zich af of deze medewerker daadwerkelijk bij het bedrijf werkt en of de website mogelijk gehackt is, aangezien hij foutieve informatie heeft ontvangen.

Mijn Klacht:

Iemand van jullie bedrijf heeft mij gebeld. en hij is onbeleefd en dat was te laat ’s nachts 0p 15 juni,en hij geeft mij fout informatie Ik wil weten is dat medewerker bij jullie of niet? Of jullie web sit gehaksrr.?en dit is de nummer van hun,
31202134850

Gewenste Oplossing:

Jullie moet weten!!!!????

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Energie over deze klacht.

Bericht van Budget Energie

2 jaren geleden - Goedemiddag, Bedankt voor uw bericht. Ik kan me goed indenken dat u zich zorgen maakt na zo'n telefonische benadering en daarom heb ik zojuist meteen telefonisch contact met u opgenomen om uw klacht door te nemen. Het telefoonnummer dat u noemt is niet van Budget Energie. Zoals zojuist besproken heeft u een nog lang lopend / vast contract dus wij hebben geen enkele reden om u te benaderen met een nieuw aanbod. Ik maak wel melding van de vervelende ervaring die u heeft gehad. Juist dankzij dit soort meldingen kunnen wij gepaste actie ondernemen. Nogmaals bedankt voor het melden en het prettige telefoongesprek dat wij zojuist hadden. Met vriendelijke groet, Zara Budget energie, van Budget Thuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Energie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Energie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Budget Energie

Heeft op 21 juni 2023 om 15:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Bedankt voor uw bericht. Ik kan me goed indenken dat u zich zorgen maakt na zo'n telefonische benadering en daarom heb ik zojuist meteen telefonisch contact met u opgenomen om uw klacht door te nemen.

Het telefoonnummer dat u noemt is niet van Budget Energie. Zoals zojuist besproken heeft u een nog lang lopend / vast contract dus wij hebben geen enkele reden om u te benaderen met een nieuw aanbod. Ik maak wel melding van de vervelende ervaring die u heeft gehad. Juist dankzij dit soort meldingen kunnen wij gepaste actie ondernemen.

Nogmaals bedankt voor het melden en het prettige telefoongesprek dat wij zojuist hadden.

Met vriendelijke groet,

Zara
Budget energie, van Budget Thuis

Alle klachten die gemeld zijn door Jalal Aboloh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie