Mijn Klacht:
Tijdens mijn bezoek aan Van der Valk in Moers Duitsland heb ik iets meegemaakt met een medewerkster.. Ondanks dat ik schriftelijk en via e-mail contact heb geprobeerd op te nemen om antwoord te krijgen heb ik hierop geen enkele reactie ontvangen.
Ik heb telefonisch contact gehad maar er werd geen enkel begrip getoond en
kon vrijwel niks duidelijk maken en ik zou me wel vergist hebben of het verkeerd geintepreteerd hebben.
Alleen al de reactie van de leiding vond ik ronduit vernederend.
Ik kreeg alleen een onpersoonlijke mail dat ik moest ophouden met brieven sturen en dat alles retour afzender zou gaan.Dit gebrek aan begrip en respect van de hotel leiding is zeer teleurstellend en onacceptabel.
Gewenste Oplossing:
Deze vrouw is mij gegarandeerd nog niet vergeten,ik ben een man van 2 meter met blond haar.
Het enige wat de leiding moet doen is aan de vrouwelijke medewerksters vragen of zij zich een man herinneren op 24 Juni in de lobby van 2 meter met blonde haren en mijn emailadres bekendmaken.
Dan kan zij voor zichzelf uitmaken wat ze ermee doet zonder zich tegenover haar baas bekend te hoeven maken.

