Klacht: Omzetten vaste telefonie naar Ziggo geeft klachten bij internet en tv

Evelien Huizenga op 11 februari 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 11 februari 2017

Een klant heeft in januari verzocht om de vaste telefonie van Tele2 naar Ziggo om te zetten, maar ondervindt sindsdien problemen met internet en televisie. Na de omzetting werkt het internet op de vaste computer niet meer en is er een nieuwe smartcard nodig voor de tv, terwijl de klant meerdere keren heeft gevraagd of de bestaande kaart geactiveerd kan worden. De klant ervaart frustratie over de beperkte bevoegdheden van de helpdesk en het gebrek aan opvolging van de beloftes.

Mijn Klacht:

Begin januari gevraagd vaste telefoon om te zetten van tele 2 naar ziggo. Kregen nieuw modem voor wifi waardoor nu op de vaste computer geen internet meer mogelijk is.
Via mail werd 9/2 aankondiging gedaan van mediapakketten die we zouden krijgen voor tv en internet. Gebeld dat dat niet nodig was. Ze hebben iets omgezet waardoor we nu ook geen tv meer hebben. Hiervoor zou nieuwe smartcard nodig zijn. Gevraag in 4 telefoontjs of huidige card niet geactiveed kan worden. Do 9/2 ’s avonds zou dit omgezet worden, vrijdagochtend weer gebeld, weer tozegging van omzegging, evenals vrijdagavond en zaterdagavond. Simpele handelinglukt blijkbaar niet. Duidelijk is ook de hepldesk weinig bevoegdheden heeft: kunnen niet terugbellen naar klant, mogen zelf huidige aanwezige smartcard niet activeren. Heb inmiddels 11 keer mijn verhaal gedaan in 4 dagen. Zelfs in 1 telfoontje moet ik het aan 2 mensen uitleggen, omdat ik na 10 minuten in de wacht weer iemand anders krijg.

Gewenste Oplossing:

Als de huidige smartcardmorgen 12/2 geactiveerd is en het internet op de vaste computer weer werkt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie