Klacht: Ik wil mijn nieuwe glasvezelabonnement annuleren

LyanB op 26 januari 2024 over Odido in de categorie Internet Diensten, Internetbedrijven, Telecomwinkels

Odido klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Odido
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 26 januari 2024

Een klant van Odido heeft zijn nieuwe glasvezelabonnement, afgesloten in november, willen annuleren omdat er eind januari nog geen aanleg of regeling heeft plaatsgevonden. De klant ervaart problemen met het telefonisch contact en de chatbot biedt geen oplossing, terwijl er geen e-mailadres beschikbaar is voor verdere communicatie.

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik wil graag mijn nieuwe glasvezelabonnement annuleren. Ik heb deze in november afgesloten en nu (eind januari) is er nog steeds niks aangelegd of geregeld. Ik kom er telefonisch niet door heen, de chatbot kan mij ook niet verder helpen en ik zie geen e-mailadres waar ik jullie kan contacten. Help!

Gewenste Oplossing:

Het annuleren van mijn glasvezelabonnement en het omzetten naar een regulier internet abonnement.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM