Klacht: nubuck leer schoenen

Dmhp op 23 april 2014 over Invito in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Invito
Categorie Kledingwinkels
Status In behandeling
Datum 23 april 2014

Een klant heeft nubuckleren enkellaarsjes gekocht bij Invito in Maastricht, maar constateert na twee dagen dragen dat de schoenen er versleten uitzien, met zwarte oliestrepen en roestvlekken. Bij terugkomst in de winkel gaf de manager aan dat deze slijtage normaal was en dat het aan de verwachtingen van de klant lag, terwijl de klant goede kwaliteit schoenen had verwacht die langer meegingen.

Mijn Klacht:

Beste invito,

Vorige week heb ik nubuckleren enkellaarsjes (met bandjes) bij het inivito filiaal in Maastricht gekocht.

Deze zien er na de 2e dag dragen echter uit alsof ze al maanden meegaan.
Er zitten zwarte oliestrepen op beide voorkanten. En onder de bandjes zitten er roestvlekken en zijn de schoenen verkleurd.

Ze zijn ingespoten met een beschermingsspray voordat ik ze heb aangedaan.

Toen ik er mee terugging naar de winkel. Zei de manager echter dat dit de bedoeling was van de schoen. en het aan mijn verwachtingsbeeld lag,.
Het was mijn bedoeling om mijn geld aan goede schoenen te spenderen die ik ook nog volgende winter aan zou kunnen, en op mijn werk.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen omdat ik dat kan spenderen aan schoenen van een betere kwaliteit. En hoop dat u mij u hiermee kunt helpen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Invito in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM