Klacht: e-ticket

m.verheuvel op 11 oktober 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben bij de klant meer informatie opgevraagd, omdat wij de bestelling niet kunnen vinden.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 11 oktober 2013

Een reiziger heeft op 12 oktober een e-ticket gekocht voor een enkele reis van Den Haag Centraal naar Leiden Centraal, maar heeft het ticket nog niet ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

12 okt (morgen) reis ik van den Haag Centraal naar Leiden centraal. Enkele reis. Gisteren een e-ticket betaald. Nog steeds niet toegestuurd gekregen.

Gewenste Oplossing:

Hopelijk wordt mij nog een e-ticket toegestuurd. Anders ga ik morgen maar reizen met mijn bankafschrift. Ik heb alleen AOW, dus geen geld om over de balk te gooien.
Op internet lees ik ook dat ik niet de enige ben met het probleem. Ongeveer 2 maanden geleden is het me wel gelukt een dag-e-ticket via een aanbieding van de Hema te downloaden, dus ik verwachte geen probleem.
Dit hele gebeuren kost me ook veel tijd, die ik beter kan gebruiken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 11 oktober 2013 om 13:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben bij de klant meer informatie opgevraagd, omdat wij de bestelling niet kunnen vinden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

m.verheuvel

Heeft op 14 oktober 2013 om 10:19 geantwoord

Ik begrijp niet dat deze site zegt dat de klacht is opgelost. Er is NIETS OPGELOST. Een heleboel aandacht is besteed aan het registreren van de klacht bij klacht.nl. Ik heb de gegevens van het ticket (een hele hoop getallen) gestuurd. Klantenservice heb ik ook nog gebeld. Zij vonden wel mijn gegevens en betaling. Zij hadden het eerst over een storing bij NS, toen werd geopperd dat het misschien aan mijn computer zou liggen, maar ze zagen zelf dat dat niet kon omdat ik eerder ook een e-ticket had besteld. Ze zouden hem direct sturen en ik zou hem binnen een uur ontvangen afgelopen vrijdag. Ik heb NOOIT iets ontvangen, dus ben ik met kopien van mij bankafschrift en deze e-mail-correspondentie naar de trein gegaan. Gelukkig vond de aardige conducteur het goed zo. Het is wel een belachelijke gang van zaken, die me veel tijd en stress bezorgd heeft. (Overigens het e-ticket zat ook niet in de spam). Ik zou wel graag weten waar het werkelijk aan heeft gelegen. Je staat volkomen machteloos als je wel betaald hebt, maar geen ticket krijgt. Ik vraag me ook af wat de relatie is tussen klacht.nl en de klantenservice van NS en hoe het kan dat er geschreven staat in enkele mails dat de klacht is opgelost. Een soort struisvogel politiek?
Ik hoop op een reactie van jullie kant of van NS klantenservie.

M.P.Verheuvel

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten