Klacht: de deuren te vroeg dicht.

alex123 op 18 januari 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Te weinig informatie om klacht te kunnen beoordelen. Uitleg gegeven over de vertrekprocedure en indien van toepassing meer gegevens opgevraagd.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 18 januari 2013

Een reiziger heeft geklaagd over de deuren van de trein die te vroeg dichtgingen, ondanks dat de conducteur nog aanwezig was. Dit leidde tot een vertraging van een kwartier, terwijl de treinen eindelijk weer normaal reden na een week van vertraging door het weer. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ongelooflijk! De hele week vertraging door het weer. Vandaag rijden de treinen eindelojk weer normaal en dan? De deuren een minuut te vroeg dicht! Conducteur staat nog te fluiten, maar rijdt gewoon weg! Staan we alsnog een kwartier te wachten!

Gewenste Oplossing:

Normaal gedrag: een conducteur die zn werk doet!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 21 januari 2013 om 10:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Te weinig informatie om klacht te kunnen beoordelen. Uitleg gegeven over de vertrekprocedure en indien van toepassing meer gegevens opgevraagd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten