Klacht: gesloten wegens jaarafsluiting en prive redenen

frank77 op 02 februari 2012 over NRGY in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

Creditorder aangemaakt.

Bedrijf NRGY
Status Opgelost
Datum 2 februari 2012

Een klant heeft via iDEAL betaald voor een bestelling bij NRGY, maar heeft sindsdien geen updates over de status van de order ontvangen. Communicatie verloopt uitsluitend via e-mail, wat tot frustratie leidt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb dezelfde fout gemaakt, goederen direct via ideal betaald maar tot op de dag van vandaag geen verandering in de order te zien. tevens zijn ze alleen via de mail bereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk uitleveren of geld terug storten. sterker nog, ik ga het geld via de bank terug vorderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NRGY in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NRGY een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NRGY

Heeft op 13 februari 2012 om 13:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Creditorder aangemaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NRGY beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - ik heb nog niks terug gekregen van NRGY. kan toch niet zo lang duren om een overboeking te doen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten