Klacht: Verkeerde informatie

Request op 13 februari 2016 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 februari 2016

Een klacht is ingediend over de berichtgeving van een correspondent van Mediahuis NRC B.V. De indiener stelt dat er onvoldoende bronnenonderzoek is gedaan met betrekking tot de vrijlating en heropening van een zaak, en dat belangrijke informatie over de Spaanse advocaat en de rol van een andere partij niet is opgevraagd. Daarnaast wordt er onterecht gesuggereerd dat de indiener op vakantie is, terwijl dit een dienstreis betreft.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Het zou fijn zijn als jullie correspondent Koen Greven inzake van der Dussen wat meer bronnen onderzoek alvorens iets wordt gepubliceerd. Silverio García spreekt geen woord engels en kon dan ook nooit het DNA regelen. Dat heeft hij aan ons prisonlaw overgelaten. Voorts is de Spaanse advocaat sinds 2007 in behandeling. Er is geen enkele keer gevraagd aan de advocaat waarom het nu wel gelukt is de vrijlating en heropening van de zaak. Waarom is het de voorgaande jaren niet gelukt? Overigens ben ik niet op vakantie, maar op dienstreis. Ik heb gewoon contact met Romano. Mvg rachel imamkhan

Gewenste Oplossing:

Als er respectvol en juiste informatie wordt gepubliceerd

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mediahuis NRC B.V. over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM