Klacht: Proefabonnement en geen kranten ontvangen. Wel verlenging naar regulier abonnement.

Bram12 op 26 januari 2022 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 26 januari 2022

Een klant heeft een weekendproefabonnement op NRC afgesloten, maar heeft slechts één keer de zaterdagkrant ontvangen. Desondanks is het abonnement automatisch omgezet naar een regulier abonnement, wat de klant niet begrijpt gezien het beperkte gebruik van het proefabonnement.

Mijn Klacht:

Ik heb een weekendproefabonnement afgesloten op het NRC voor 3 maanden. Ik heb welgeteld 1x de zaterdagkrant mogen ontvangen. Nu wordt mij gezegd dat ik vanaf nu een regulier abonnement heb. Hoe kan dat als ik amper gebruik heb gemaakt van het proefabonnement?

Gewenste Oplossing:

De proefperiode doorlaten lopen totdat ik het afgesproken aantal kranten heb ontvangen. Daarna kan ik kijken of een regulier abonnement wat voor mij is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM