Klacht: NRC blijft – ten onrechte – de krant toesturen

hbruins op 30 juli 2013 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 juli 2013

Een consument ervaart problemen met Mediahuis NRC B.V. omdat de krant blijft toesturen, ondanks verzoeken om dit te stoppen. De klant heeft meerdere pogingen gedaan om contact op te nemen, maar ontvangt geen reactie en voelt zich onterecht behandeld.

Mijn Klacht:

NRC weigert te antwoorden op mijn email en blijft ten onrechte acceptgirokaarten toesturen. Op deze manier wil de NRC op een zeer onvriendelijke manier – over mijn rug – geld blijven verdienen. Zelfs na een telefoongesprek van mij aan de NRC waarin ik alles duidelijk uitgelegd heb. Een schandelijke zaak.

Gewenste Oplossing:

Abonnement stoppen per 9 juli 2013 en een welgemeende excuusbrief.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mediahuis NRC B.V. over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM