Mijn Klacht:
boven
Gewenste Oplossing:
x
GUtR op 07 april 2023 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk
boven
x
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis NRC B.V.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis NRC B.V. nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Mediahuis NRC B.V.
1 jaar geleden - Beste A. Marlet, hartelijk bedankt voor uw bericht. Wat vervelend dat u de krant niet heeft ontvangen. Om herhaling te voorkomen, kunt u een bezorgklacht indienen via service.nrc.nl/bezorging. Vanzelfsprekend compenseren wij u voor de krant die u niet heeft ontvangen. Na ontvangst van uw bezorgklacht schuiven we uw factuurdatum op, hierdoor ontvangt u 1 extra papieren krant én langer digitale toegang. Excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, NRC.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Mediahuis NRC B.V. in behandeling genomen
Reactie van de melder van de klacht GUtR
1 jaar geleden - Niet alleen is de krant op 2 Februari en 6 April j.l niet ontvangen; nadien is de bezorging finaal gestaakt. Zodra de bezorging is hervat zal ik het abonnementsgeld per die datum overmaken (want dat heb ik vanzelfsprekend niet meer betaald na het staken van de bezorging).