Klacht: Bezorgklacht

Nelleke Duurling op 28 maart 2022 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 maart 2022

Een abonnee van nrc.next heeft geen kranten ontvangen op twee achtereenvolgende dagen, terwijl het Eindhovens Dagblad wel is bezorgd. De abonnee vermoedt dat het probleem bij het bezorgpunt ligt en vraagt om een oplossing.

Mijn Klacht:

Hallo, wij zijn lid van nrc.next. afgelopen vrijdag en vandaag geen krant ontvangen. Het probleem is ook,dat de krantenbezorger voorheen het Eindhovens dagblad en het NRC. Next bezorgde. De afgelopen 2 dagen hebben we geen nrc ontvangen, wel het Eindhovens dagblad. Het probleem ligt waarschijnlijk bij het bezorgpunt. Hoe kunnen we dit oplossen.
Groet,
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Weet niet.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM