Klacht: Adres verwijderen uit bestand

martinebuiter op 20 september 2012 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 september 2012

Een klant heeft herhaaldelijk wervingsbrieven ontvangen van NRC Handelsblad, ondanks dat zij al geruime tijd in Frankrijk woont en geen interesse heeft. De klant verzoekt om haar adres uit de wervingsdatabase te verwijderen, maar ervaart problemen met het contact opnemen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Eens in de zoveel tijd krijg ik een wervingsbrief van NRC Handelsblad, getekend door de hoofdredacteur. Ik woon al sinds enige tijd in Frankrijk en heb geen belangstelling. Deze brief wordt telkens doorgestuurd vanuit NL. Ik wil dat mijn adres uit de wervingsdatabase wordt verwijderd, maar het is onmogelijk om in contact te komen met de NRC.

Met vriendelijke groet, Martine Buiter

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik geen post meer van NRC ontvang.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM