Klacht: Het niveau van Op 1 is tot het nulpunt gedaald

Irene1954 op 08 februari 2021 over NPO in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NPO
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 8 februari 2021

Er wordt geklaagd over het huidige niveau van het programma Op1, dat volgens de klager aanzienlijk is gedaald in vergelijking met eerdere presentatoren. De klager vindt dat de huidige presentatoren vaak door elkaar heen praten en de gasten niet de ruimte geven om uit te spreken, wat leidt tot een chaotische sfeer. Vooral de bijdrage van een specifieke presentator wordt als storend ervaren vanwege zijn snelle en onduidelijke manier van praten.

Mijn Klacht:

In de tijd van Jeroen Pauw en Eva Jinek keken wij altijd heel graag naar deze vakmensen.
Maar wat er nu zit, het is om te janken.
Op woensdag zitten er gelukkig de enige beschaafde mensen van het stel
Charles Groenhuijsen en Carrie ten Napel.
Zij vallen niet iedereen constant in de rede, laten mensen uitpraten en ronden het onderwerp af met een dankwoord aan de gasten.
De rest is net een kippenhok.
Kakelen door elkaar en door de gasten heen.
Voordat Welmoed Sijtsma er met Kort Kelder zat deed zij dit ok niet maar nu doet zij net zo hard mee. Maar de kroon spant Paul de Leeuw. Die zit daar voor zijn eigen show en denkt dat alles in het leven een grap is. Totaal onverstaanbaar door zijn snelle geratel en voortdurend te lachen om zijn eigen grappen. Afgelopen vrijdag ging het heel kort over de ziekte van George Kooymans van de Golden Earring. Volgens Paul had hij als. Astrid Joosten corrigeerde dat het A.L.S. is. Het korte gesprek ging naar Imca Marina. Zij mocht wel 2 zinnen zeggen. Astrid Joosten zei: het is een einde van een tijdperk waarop Paul de Leeuw dit herhaalde en eraan plakte, maar morgen gaat het sneeuwen.Je ziet de verbazing op de gezichten van Helga van Leur en Imca Marina. Wat een onbeschofte respectloze reactie.Het niveau is tot het nulpunt gedaald. Wat missen wij Jeroen Pauw en Eva Jinek.

Gewenste Oplossing:

Als de bezem door Op 1 gaat en er fatsoenlijke presentatoren komen te zitten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM