Mijn klacht
Klacht van Arie071 op 07 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik krijg nu een dreig email van dwm dat ik geld moet betalen voor een incasso dat ik me toen heb voor afgeschreven Lees meer
Bij Novalnet AG zijn 29 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 29 opgelost (100%). De gemiddelde beoordeling is 4.1/10. Dien een klacht in over Novalnet AG.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Novalnet AG zijn gemeld. Lees meer >
Novalnet AG is een bedrijf actief in de categorie Betalingsdiensten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4224 klachten gemeld over Novalnet AG. In de afgelopen 12 maanden zijn er 29 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 29 zijn opgelost (100%). Novalnet AG heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over: geld, rekening, incasso, novalnet, automatische. Op basis van de 4224 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Novalnet AG lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Novalnet AG:
1. Neem eerst contact op met Novalnet AG — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met Novalnet AG via hun officiële website.
U kunt een klacht over Novalnet AG indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Novalnet AG.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.224 klachten over Novalnet AG ingediend, waarvan 29 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Betalingsdiensten.
Novalnet AG lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.224 van de 4.224 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over Retour en terugbetaling problemen met Novalnet AG. Bekijk alle Novalnet AG klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Novalnet AG door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Novalnet AG niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Arie071 op 07 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik krijg nu een dreig email van dwm dat ik geld moet betalen voor een incasso dat ik me toen heb voor afgeschreven Lees meer
Klacht van [email protected] op 07 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik heb een onterechte incasso teruggeboekt en nu krijg ik telkens dreigende mails van novalnet en DWM dat ik moet betalen, elke maand word het bedrag hoger, ik weiger te betalen voor iets waar ik niks vanaf weet... Lees meer
Klacht van Klusjeman5 op 06 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
er word geld van me rekening gehouden van jullie en ken dit bedrijf niet Lees meer
Klacht van Jakup zdonek op 05 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Dobry wieczor panstwo pobieracie mi z konta NL21 INGB..... pieniadz chce zebyscie nie pobierali pieniedzy z konta Lees meer
Klacht van martijn2307 op 05 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
novalnet heeft nu al 3 keer geld afgeschreven terwijl ik me nooit ergens in heb geschreven. heb het helaas maar van 2 keer terug kunnen boeken gaat om €35,70 dat ze per keer afschrijven Lees meer
Klacht van M.36789 op 04 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Op 26 juni 2019 werd een bedrag van mijn rekening afgeboekt van 35,70 euro, wegens een online dating site. Deze heb ik toen de volgende dag direct teruggeboekt via online bankieren! Ik heb mij echter nergens voor aangemeld, en heb dus... Lees meer
Klacht van Miss_F op 04 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Nu krijg ik ineens een dreig email betreffende een naheffing van die € 35.70 incl € 6 boete voor de datingsite waar ik mij destijds dus voor heb afgemeld! Lees meer
Klacht van Jan_Libert op 03 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Op 2 september werd een bedrag van mijn rekening afgeboekt van 37,50 euro, wegens online dating services. Dit bedrag heb ik door mijn bank laten storneren. Ik heb mij echter nergens voor aangemeld, en heb dus zeker nooit een machtiging afgegeven... Lees meer
Klacht van Jannekebas op 03 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Via een domociliëring wordt mijn bankrekening verminderd. Waarom? Ik had een boekhoudkantoor maar ik heb dat op 72 jarige leeftijd gestopt. Gelieve onmiddellijk te stoppen met deze afnames. Ik verwittig eveneens mijn bank. BANKREKENING BE51 6466 9002 4062 ... Lees meer
Klacht van MikeHulsman op 03 september 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Hierbij meld ik dat Novalnet AG al 2 maanden Duitstalige en Engelstalige mailtjes naar mij wordt verzonden met valse automatische incasso's. Ze beweren dat ik op een datingsite ben aangemeld. Ik heb geen interesse in een online datingsite. Ik heb... Lees meer