Geld afgeschreven
Klacht van Jopentij op 04 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik zie nu dat er morgen geld van mijn bankrekening word afgeschreven. Ik wil graag dat dit stopt ik snap ook niet hoe dit kan. Lees meer
Bij Novalnet AG zijn 24 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 23 opgelost (95%). De gemiddelde beoordeling is 3.8/10. Dien een klacht in over Novalnet AG. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Novalnet AG zijn gemeld. Lees meer >
Novalnet AG is een bedrijf actief in de categorie Betalingsdiensten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4224 klachten gemeld over Novalnet AG. In de afgelopen 12 maanden zijn er 27 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 27 zijn opgelost (100%). Novalnet AG heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over: geld, rekening, incasso, novalnet, automatische. Op basis van de 4224 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Novalnet AG lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Novalnet AG:
1. Neem eerst contact op met Novalnet AG — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met Novalnet AG via hun officiële website.
U kunt een klacht over Novalnet AG indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Novalnet AG.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.225 klachten over Novalnet AG ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Betalingsdiensten.
Novalnet AG lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.224 van de 4.225 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over Retour en terugbetaling problemen met Novalnet AG. Bekijk alle Novalnet AG klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Novalnet AG is +49 89 9230683-29, bereikbaar op ma-vr 09:00-16:00. U kunt ook een klacht over Novalnet AG indienen via Klacht.nl, waar Novalnet AG actief klachten behandelt.
Novalnet AG heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,8 op 10, gebaseerd op 6 beoordelingen.
Novalnet AG reageert gemiddeld binnen 3 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Novalnet AG niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Jopentij op 04 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik zie nu dat er morgen geld van mijn bankrekening word afgeschreven. Ik wil graag dat dit stopt ik snap ook niet hoe dit kan. Lees meer
Klacht van Amaar Sahili op 04 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik zat net te kijken in mijn ING app en daar zag ik opeens een automatische incasso gepland staan van navalnet AG van 120,22 euro met als omschrijving esqlsupport com Nou heb ik geen idee wat dit is en kan de... Lees meer
Klacht van Dieter2000 op 04 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er word elke maand €35.7 van mijn rekening gehaald door hun en zou graag willen dat dit stopt. Mvg Lees meer
Klacht van slagharen op 04 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
er wordt geld van mijn bank afgehaald. 35.70 euro Ik wil graag dat dit opgelost word want ik weet niet waarvoor ik betaal! en boek het daarom ook terug. Lees meer
Klacht van Jettje1984 op 03 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er worden meerdere rekeningen afgeschreven van het bedrijf NOVALNET AG En ik heb geen idee waarvoor dat is. Naar speurwerk zal het waarschijnlijk van 1 of meerdere datingsite zijn. Maar die heb ik zover ik dacht goed stop gezet en afgesloten. Kan ik... Lees meer
Klacht van maartenoppers op 03 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Hallo, Er word maandelijks 2x een bedrag van mijn rekening afgeschreven. Ik weet niet waarvoor dit is. 1x het bedrag van 21.99 en 1x het bedrag van 46.41. Dit staat onder de naam Novalnet AG. Ik heb via google proberen te zoeken hoe dit stop... Lees meer
Klacht van Mynofranz op 02 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er is een bedrag van €46,41 afgeschreven door de firma Novalnet AG. Deze staat vermeld onder kenmerk: nsicontactus com 14251800019016529. Ik lees dat hier meer klachten over zijn, vaak met betrekking tot aanmelding op een platvorm. Ook ik heb me... Lees meer
Klacht van Henkiedevries178 op 02 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik had me 2 maanden geleden aangemeld bij BeNaughty, en heb ook voor die maand betaald maar heb sindsdien mijn account opgezegd. Maar blijkbaar hebben ze zonder mijn toestemming een account aangemaakt op Pimperbook en ik kreeg daar ook een... Lees meer
Klacht van Meldeboer op 01 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Krijg elke maand een incasso en weet niet waarom? En waarvoor? Ik wil dat het onmiddellijk stopt. Lees meer
Klacht van SvenMengelers op 01 januari 2021 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik heb een account aangemaakt voor een relatie site. Deze heb ik na enkele tijd weer geannuleerd. Ondanks de annulering blijft Novalnet AG gewoon maandelijks het bedrag afboeken. Lees meer