Klacht: Nooit contact met hun gehad, maar ze maken me wel uit voor leugenaar

Niesje77 op 09 mei 2019 over Syncasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Syncasso has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Syncasso
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 9 mei 2019

Een consument heeft problemen ervaren met Syncasso, waarbij hij nooit contact heeft gehad, maar toch beschuldigd wordt van leugens. Ondanks herhaalde pogingen om een betalingsregeling te treffen, ontving hij geen reactie, waardoor een schuld van ongeveer €100 is opgelopen tot bijna €1000. Hij heeft bevestigingsmails van zijn communicatie meegestuurd, maar Syncasso ontkent deze te hebben ontvangen en de e-mails zijn niet ondertekend door een medewerker.

Mijn Klacht:

Vorig jaar had ik mijn zorgverzekeraar gecontacteerd over een betalingsregeling die had echter aangegeven dat de zaak aan syncasso was overgedragen. Meerde malen heb ik geprobeerd om een betalingsregeling te regelen, maar kreeg nooit reactie op mijn mails. Nu blijkt dat de ene maand die ik gemist had dus een schuld van om en nabij de €100,- een schuld geworden is van bijna €1000,-! Nu willen ze beslag leggen op alles omdat ik gemaakte afspraken niet zou zijn nagekomen. Ik heb de bevestigingsmails die ik vorige zomer gekregen had dat de e-mail was aangekomen meegestuurd, maar volgens hen is dat nooit gebeurt. Ook worden de e-mails niet ondertekend met een naam van een medewerker dus je weet niet eens met wie je te maken hebt.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ze me niet meer beschuldigen van dingen die nooit zijn gebeurt en me gewoon met respect zouden behandelen. Ook wil ik graag weten met wie ik contact heb. Ik snap dat er kosten gemaakt worden bij incassohandelingen maar bijna €900,- lijkt me erg exorbitant, dus eerlijk kijken naar mijn zaak en de kosten die daadwerkelijk gemaakt zijn wil ik graag betalen met een goede betalingsafspraak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syncasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syncasso nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Syncasso

6 jaren geleden - Wij nemen geen klachten in behandeling van externe klachtensites. Bent u ontevreden over de werkzaamheden van Syncasso of één van haar medewerkers, dan vragen wij u om daarover een klacht rechtstreeks bij ons in te dienen. Dat kan heel makkelijk en eenvoudig via onze website: https:www.syncasso.nlcontact-opdrachtgeversklachten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM