Klacht: Nog steeds men geld niet terug

Ipenburg89 op 14 januari 2013 over Linnenfotoschilderij in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 januari 2013

Een klant heeft twee canvas doeken besteld bij Linnenfotoschilderij, maar na te horen te hebben gekregen dat de resolutie te laag was, zou het betaalde bedrag van 57 euro teruggestort worden. Ondanks herhaaldelijk contact via telefoon en e-mail, ontvangt de klant geen duidelijkheid of terugbetaling, en lijkt de eigenaar vaak niet bereikbaar te zijn.

Mijn Klacht:

ik heb voor de kerst 2 canvas doeken besteld volgens hun was de resolutie te laag en zou ik me geld terug gestort krijgen
ik heb al een aantal keren gebeld .. maar elke keer zeggen ze wat anders ..het gaat om een bedrag van 57,- die zou ik terug krijgen maar de mailtjes worden niet beantwoord …en als ik naar de baas vraag aan de telefoon is hij altijd net weg

Gewenste Oplossing:

dat ik zo snel mogelijk men geld terug krijg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM