Klacht: niks ontvangen

liiien op 10 juni 2014 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 juni 2014

Een klant heeft op 2 juni een accu voor een Samsung Galaxy S3 besteld bij Laderwebshop.nl, met de verwachting deze de volgende dag te ontvangen. Tot nu toe heeft de klant de accu niet ontvangen en heeft hij twee e-mails gestuurd naar het bedrijf zonder enige reactie.

Mijn Klacht:

2 juni heb ik een accu voor mijn samsung galaxy s 3 besteld.
op de site staat voor 22.00 besteld morgen in huis! Dit is zekker geen waar. Heb al 2 mails gestuurd naar dit bedrijf maar niks terug ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als de accu word verstuurd ben ik tevreden.
want mijn accu is kapot.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Laderwebshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laderwebshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)