Klacht: Niet volledig geleverde loungeset/ onmogelijk contact te krijgen met klantenservice

L.aura op 16 april 2014 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 17 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Demarteau, Hartelijk dank voor uw e-mail. Het is spijtig om te vernemen dat uw tuinbestelling incompleet is geleverd. Wij betreuren deze situatie en begrijpen dat dit erg vervelend is. Hierbij bieden wij onze excuses aan. Graag zouden wij...

Bedrijf Blokker
Status Opgelost
Datum 16 april 2014

Een klant heeft op 1 april een loungeset gekocht, maar ontving deze zonder het bijbehorende tafeltje. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, was deze moeilijk bereikbaar. Na een bezoek aan de winkel en beloftes van oplossing, bleef het tafeltje een week later nog steeds uit, wat leidde tot frustratie bij de klant over de gebrekkige communicatie en service van Blokker.

Mijn Klacht:

Op 1-4 een mooie loungeset gekocht. Geleverd maar toen ontbrak het het tafeltje. Geprobeerd te bellen met de tuinafdeling maar dat is onmogelijk om daar contact te krijgen. Vervolgens naar de klantenservice algemeen gebeld en die konden mij niet helpen maar het was bekend dat de tuinafdeling niet bereikbaar was??? Het was koopavond dus ik naar de blokker winkel en zei zouden de klantenservice op de hoogte brengen. De volgende dag werd ik ook netjes gebeld dat het werd opgelost. Een week later nog geen tafeltje. Weer gebeld met de klantenservice, naar veel aandringen gingen ze het opsturen. Inmiddels zijn we een week later en nog geen tafeltje. De klantenservice proberen te bellen, en we raden het…. Niet bereikbaar! Ik voel me opgelicht, ik hier wel al voor betaald. Hoe gaat blokker dit oplossen?

Gewenste Oplossing:

Als het tafeltje geleverd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Blokker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Blokker

Heeft op 17 april 2014 om 09:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Demarteau,

Hartelijk dank voor uw e-mail.

Het is spijtig om te vernemen dat uw tuinbestelling incompleet is geleverd. Wij betreuren deze situatie en begrijpen dat dit erg vervelend is. Hierbij bieden wij onze excuses aan.

Graag zouden wij de ontbrekende tafel voor u willen naleveren. Het artikel wordt door de bezorgdienst voorbereid voor verzending. Er wordt een telefonische afspraak gemaakt voor bezorging. De bezorging zal hoogstwaarschijnlijk in de eerste helft van week 17 plaatshebben. Het artikel wordt nageleverd door transportbedrijf PostNL Extra@Home. U ontvangt de avond voor de levering een sms met het tijdstip van leveren (met een tijdsvenster van 3 uur).

Voor overige vragen kunt u gerust mailen via [email protected] of telefonisch via onze klantenservice 020-8200976 (bereikbaar op werkdagen van 09.00 tot 18.00 uur) Vermeld a.u.b. altijd uw ordernummer.

Vertrouwende u voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

Michael Kempff
Blokker Klantenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Blokker beoordeeld.

L.aura

Heeft op 17 april 2014 om 16:49 geantwoord

Nog niet opgelost! Klantenservice heeft contact ogenomen. Dit zelf weer gedaan. Daar werd ik alles behalve aardig geholpen. Zelf met oplossingen gekomen maar dat was niet mogelijk. Wanneer krijg ik mijn tafel?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM