Klacht: Niet op tijd

Edl op 11 januari 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Edl, Vertrektijden van bussen zijn bij benadering. Bij gewone haltes mogen bussen maximaal 3 minuten afwijken. Uiteraard streven wij erna om zoveel mogelijk op tijd te rijden. Helaas kunnen we geen garantie geven op de exacte vertrektijden omdat het...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 11 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds kort maak ik gebruik van het OV. Het is mij opgevallen dat de bussen regelmatig te vroeg de bushalte passeren . In de ochtend neem ik de bus bij de halte Limborgh in Krimpen aan de Lek. De bussen zijn structureel enkele minuten te vroeg maar rijden gewoon door. Ik heb op verschillende tijden de bus genomen bij de halte van Limborgh

Gewenste Oplossing:

Dat de bussen pas vertrekken conform vertrektijden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Beste Edl, Niet leuk om te lezen dat je ervaring is dat de bussen regelmatig te vroeg vertrekken. Begrijpelijk dat je dit niet fijn vindt. Om je klacht in behandeling te kunnen nemen heb ik iets meer informatie nodig. Zou je onderstaande nog aan kunnen geven? Met welke lijn of lijnen reis je? Wanneer was het de laatste keer dat de bus is vertrokken? Wat was de vertrektijd van de bus? In welke richting reis je? Zodra ik deze info heb ontvangen geef ik je klacht intern door in de regio zodat het verder uitgezocht kan worden. Met vriendelijke groet, Lina Arriva Webcareteam

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Beste Lina Vanmorgen nog 11-01-2018 bus 194 halte Limborgh richting Capelse Brug halte tijd 11.34 , werkelijke passeertijd van de bus 11.31 Groet Ed

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 12 januari 2018 om 06:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Edl,

Vertrektijden van bussen zijn bij benadering. Bij gewone haltes mogen bussen maximaal 3 minuten afwijken.

Uiteraard streven wij erna om zoveel mogelijk op tijd te rijden. Helaas kunnen we geen garantie geven op de exacte vertrektijden omdat het verkeer dit niet altijd toelaat. Onze chauffeurs zijn afhankelijk van drukte, eventuele opstoppingen door verschillende oorzaken of juist rust op de weg en in de bus. Daarom kan de aankomst- of vertrektijd iets afwijken van de aangegeven tijden die op de bushaltes staan aangegeven. Een chauffeur mag in verband met verkeersveiligheid niet bij iedere halte zijn vertrektijd afwachten. Wil je van te voren weten of een bus op tijd rijdt of vertraging heeft zou je onze app kunnen downloaden. Daarin kun je de realtime gegevens van de bus zien en weet je precies hoeveel tijd je nog hebt. Het is nooit verstandig om tot het laatste moment af te wachten. Het advies is om minimaal 5 minuten van te voren bij de halte te gaan staan.

Excuses voor het ervaren ongemak. Heb je nu of in de toekomst nog vragen over deze melding of een ander voorval, dan kun je contact met ons opnemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: http://bit.ly/2uFLeFj.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Arriva Webcareteam

Edl

Heeft op 12 januari 2018 om 09:35 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dat is niet zo mooi de bussen komen om het half uur , wat een marge van te vroeg zijn echt vreemd , de bussen komen in de regel 4 min eerder aan de Capelse brug , ik snap het wel hebben ze een plaspauze die ze van de baas niet krijgen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten