Mijn Klacht:
ik heb vandaag al 3 keer gebelt het hele bandje door lopen en net voor ik medewerker aan de lijn krijg gaat hij 1 keer over en hoor ik niks meer
Gewenste Oplossing:
wanneer ik geholpen word
martijn2727 op 21 juni 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post
Goedemiddag, We willen u verzoeken uw gegevens op de mail te zetten naar [email protected], zodat we u zo snel mogelijk kunnen gaan benaderen. Met vriendelijke groet, Dynalogic B.V.
Een klant heeft meerdere keren geprobeerd contact op te nemen met Dynalogic, maar kreeg steeds geen gehoor. Na herhaaldelijk bellen viel de verbinding telkens weg net voordat een medewerker aan de lijn kwam. De klacht is inmiddels opgelost.
ik heb vandaag al 3 keer gebelt het hele bandje door lopen en net voor ik medewerker aan de lijn krijg gaat hij 1 keer over en hoor ik niks meer
wanneer ik geholpen word
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 22 juni 2015 om 14:30 geantwoord
Goedemiddag,
We willen u verzoeken uw gegevens op de mail te zetten naar [email protected], zodat we u zo snel mogelijk kunnen gaan benaderen.
Met vriendelijke groet,
Dynalogic B.V.
Tip van onze consumentenexpert
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.
Bron: ConsuWijzer / ACM