Klacht: Niet hergebruiken van plastic kledinghangers.

Plasticondergoed op 06 februari 2020 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 6 februari 2020

Een klant uitte haar bezorgdheid over het ontvangen van plastic kledinghangers bij aankopen van kinderkleding en reguliere kleding bij HEMA, ondanks haar voorkeur om deze niet te ontvangen. Ze vraagt zich af hoe dit past binnen de duurzaamheidsdoelstellingen van het bedrijf en zoekt duidelijkheid over de juiste afvalverwerking van de hangers.

Mijn Klacht:

Elke keer als ik kinderkleding en gewone kleding koop krijg ik de plastic hangers mee (ook als ik het niet wil). Ik dacht dat de Hema op weg was naar duurzaamheid? Dit is echt niet duurzaam en past niet in deze tijd! Kan dit niet anders? Moet dit plastic bij het plastic afval of bij het restafval. Graag uw reactie.
Met vriendelijke groet, Mieke de Klein

Gewenste Oplossing:

Als de kledinghangers hergebruikt worden in de winkel of niet meer gebruikt.

Alle klachten die gemeld zijn door Plasticondergoed
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM