Klacht: Niet geleverd telefoonhoesje

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 27 augustus 2024

Een klant heeft op 16 augustus een telefoonhoesje besteld en betaald, maar heeft het product tot nu toe niet ontvangen. Ondanks een automatische bevestiging van het bedrijf dat er binnen 24 uur een reactie zou komen, heeft de klant geen informatie ontvangen over de levering of een antwoord op zijn vragen. De klant vraagt om betere communicatie bij eventuele leveringsproblemen.

Mijn Klacht:

Op vrijdag 16 augustus heb ik een telefoonhoesje besteld met factuurnummer INV64783 en bestelnummer ORD58851 en ook betaald (bevestiging van betaling ontvangen op 15.12 uur).

Ik zou dat verwachten als er problemen zijn met de levering van het product men mij wel op de hoogte zou houden.

Tot nu heb ik nog niets ontvangen, geen hoesje maar ook geen reactie op mijn vragen.
Dit ondanks de (automatische) mail van 20 augustus die ik van het bedrijf kreeg dat er binnen 24 uur een reactie zou komen.

Heb begrip als er leveringsproblemen zijn maar communiceer daarover.

Dank.

Gewenste Oplossing:

Levering van bestelde telefoonhoesje of geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Telefoonhoesjestore

Reactie van de melder van de klacht Wil Smits

2 jaren geleden - Niet reageren op vragen en verzoeken om te leveren.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM