Klacht: Niet geleverd binnen het termijn

Glashouder op 11 maart 2014 over huis & Hobby in de categorie Internetshops - Hobby en Verzamelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 maart 2014

Een klant van Huis & Hobby heeft een klacht ingediend omdat de levering van een besteld artikel niet binnen de beloofde termijn van vijf weken heeft plaatsgevonden. Na zeven weken ontving de klant het artikel, maar heeft het teruggestuurd en verzoekt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Niet geleverd binnen de toegezegde termijn van 5 weken heb daarom zelf een keyboard aangeschaft.Kreeg het artikel nu bezorgd na 7weken en daarom stuur ik het weer terug.Wil alsnog graag mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Graag retour adres en mijn geld 35,90 terug gestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huis & Hobby

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huis & Hobby nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM