Klacht: Account word niet verwijderd!

IkBenErgBoos op 19 januari 2017 over Netlog in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Bedankt voor je bericht. Ik heb jouw account (styzonline) na grondig zoeken kunnen terugvinden en ik heb het meteen voor je verwijderd. Als je gegevens verwijderd werden uit onze directory, maar nog steeds op te vragen zijn via een...

Bedrijf Netlog
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 19 januari 2017

Een gebruiker heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Netlog om een oud account te laten verwijderen, maar ontvangt geen reactie en heeft de inloggegevens niet meer. Dit gebrek aan communicatie en ondersteuning wordt als zeer storend ervaren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb herhaaldelijk netlog gemaild over het verwijderen van een oud account van mij. Ik heb de inloggegevens niet meer van deze account en er word op geen enkel bericht van mij gereageerd. Ik ervaar dit als zeer storend.

Gewenste Oplossing:

als het account nu eindelijk direct verwijderd word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Netlog

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Netlog in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Netlog een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Netlog

Heeft op 20 januari 2017 om 05:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Bedankt voor je bericht. Ik heb jouw account (styzonline) na grondig zoeken kunnen terugvinden en ik heb het meteen voor je verwijderd.

Als je gegevens verwijderd werden uit onze directory, maar nog steeds op te vragen zijn via een zoekmachine (Google bijvoorbeeld), betekent dat dat je gegevens nog in de cache (= het tijdelijke geheugen) van die zoekmachine opgeslagen zijn. Je kan dus wachten tot de cache geüpdatet wordt of Google contacteren (en zeker ook vermelden dat de originele Netlog pagina verwijderd werd van de site). Je vindt hier meer informatie: http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=nl&answer=1663637

Mochten we je verder ergens mee van dienst kunnen zijn, aarzel dan aub niet ons te contacteren via een mail naar [email protected] Fijne dag alvast!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM