Klacht: Misleiding omtrent pizza cashback actie

klager6b292190 ✓ Verified op 25 juli 2026 over Nestlé in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nestlé has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Nestlé
Status Open
Datum 25 juli 2026

Een consument heeft deelgenomen aan de cashback actie van Nestlé voor een pizza, maar ontving geen cashback na controle. Hij ontdekte dat er slechts 1000 cashback beschikbaar waren voor drie landen, wat hij als misleidend ervaart, vooral omdat hij te horen kreeg dat men snel moest zijn om in aanmerking te komen. Dit zou niet in overeenstemming zijn met de wetgeving voor consumentenbescherming.

Mijn Klacht:

Ik heb deelgenomen aan de cashback actie van Nestlé voor een pizza, zoals aangegeven op de doos. De belofte was dat ik cashback zou ontvangen bij thuiskomst, maar bij controle bleek er geen cashback beschikbaar te zijn. Tot mijn verbazing ontdekte ik dat er slechts 1000 cashback beschikbaar zijn voor drie landen. Dit voelt als misleiding, vooral gezien het feit dat ik te horen kreeg dat je er heel vroeg bij moest zijn. Dit is niet in lijn met de wetgeving omtrent consumentenbescherming.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een boete voor de misleiding en wil mijn cashback ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nestlé over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klager6b292190
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM