Klacht: DE koffie lost niet op

071161 op 18 januari 2019 over Nestlé in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Nestlé has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 21 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Nestlé
Status Opgelost
Datum 18 januari 2019

Een consument heeft klachten ontvangen van klanten over Nescafé oploskoffie, die niet goed oplost en een onsmakelijke prut op de bodem achterlaat. Hierdoor heeft zij besloten over te stappen op een ander merk koffie.

Mijn Klacht:

Geachte Nestle ,Ik ben een nescafe oplos koffie drinker en mijn klanten ook die dagelijks bij me komen .
Maar helaas ze klagen over het feit dat de koffie niet goed oplost en veel prut op de bodem blijft en dat is niet smakelijk.
Ik was genoodzaakt om over te gaan op een ander merk.

mvg mevr S Baksi

Gewenste Oplossing:

Zoals het altijd was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nestlé in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nestlé een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nestlé

Heeft op 21 januari 2019 om 08:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM