Klacht: Klacht van

12051927 op 04 mei 2012 over NLE in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
NLE has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Enige tijd geleden heeft u een klacht ingediend over onze dienstverlening. Om onze service voortdurend te verbeteren, ontvangen wij graag feedback van onze klanten. Wij gaan er vanuit dat uw klacht door onze klantenservice inmiddels naar tevredenheid is...

Bedrijf NLE
Status Opgelost
Datum 4 mei 2012

Een dochter diende een klacht in tegen NLE, omdat haar 85-jarige moeder telefonisch een contract had afgesloten, terwijl zij niet goed in staat is om dit te begrijpen. De dochter vindt de maandelijkse kosten van 175 euro voor de kleine woning van haar moeder exorbitant en beschouwt de situatie als misleiding. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte Mijnheer/Mevrouw,
Ik wil een klacht indienen bij de Ned.energie maatschappij over hoe er bij mijn moeder van 85 jaar, telefonisch een contract is afgesloten door een van uw medewerkers/sters.
Mijn moeder die het niet meer allemaal zo goed begrijpt vanwege haar hoge leeftijd is zeer beinvloedbaar en weggekaapt bij de nuon waar zij al jaren client is en in maart jl. een 1 jarig contract heeft afgesloten dus geen overstap kon maken naar een ander maatschappij.Ik ben haar dochter en behartig haar administratie en vindt 175,00 euro per maand wel een beetje veel voor een klein bejaardenwoninkje van een woonkamertje van 3/5 bij 3 meter en eenzelfde slaapkamertje en een badkamer en een klein keukentje en goed geisoleerd, is alleen maar een woord voor “schandalig”, dis is pure oplichterij.Ik neem aan dat dit met ingang van 1-06-2012, met onmiddellijke ingang wordt geannuleerd en zonder boete betaling. Mijn moeder weet alleen nog van het gesprek met uw medewerker/ster, dat ze alleen maar ja moest zeggen treurig dat, dit soort americaanse praktijken helaas in Nederland gebeurd.
Ik reken op uw medewerking, de NUON is al op de hoogte van deze teleurstellende overname, is de afwikkeling niet naar mijn zin dan zal ik zeker het programma “RADAR” aanschrijven.
Met ingang van 1-06-2012 is mijn moeder weer client van de NUON en wordt er contact door de NUON met u opgenomen.

Bij deze wacht ik op uw antwoord,

Correspondentie adres:
Mevrouw A.H.Kemper-vanAmstel
Bachstraat 140
1962 BG Heemskerk.

Gewenste Oplossing:

Teruggave van geld veel te hoog bedrag per maand en geen boete betaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NLE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NLE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NLE

Heeft op 06 februari 2013 om 08:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,
Enige tijd geleden heeft u een klacht ingediend over onze dienstverlening. Om onze service voortdurend te verbeteren, ontvangen wij graag feedback van onze klanten.
Wij gaan er vanuit dat uw klacht door onze klantenservice inmiddels naar tevredenheid is afgehandeld. Heeft u nog vragen? De medewerkers van onze Klantenservice staan graag tot uw beschikking, bereikbaar op werkdagen tussen 08:00 en 18:00 uur via 088-7307307 (lokaal tarief) en via www.nederlandenergie.nl

Met vriendelijke groet,
Nederlandse Energie Maatschappij

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie