Klacht: Wasmachine niet gerepareerd, Wordt opgezadeld met kosten

schoutens1959 op 09 mei 2014 over neckermann.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 9 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste 'schoutens1959', Het spijt me te vernemen dat je wasmachine defect is. De monteur is 2 keer bij je langsgeweest, helaas zijn je klachten niet opgelost. Ik heb op 8 mei contact opgenomen met de reparateur en afgesproken dat de...

Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 9 mei 2014

Een klant heeft een wasmachine gekocht bij Neckermann, die na zeven maanden defect raakte en niet meer centrifugeert. Ondanks meerdere reparaties en een lange wachttijd, kreeg de klant te horen dat de problemen mogelijk veroorzaakt worden door zeepresten, wat kan leiden tot extra kosten voor de monteur. De klant is ontevreden over de service en heeft besloten om geen zaken meer te doen met Neckermann.

Mijn Klacht:

Bij Neckermann wasmachine gekocht met 1 jaar garantie. Na 7 maanden er mee gestopt, diverse malen gerepareerd, machine centrifugeert niet meer. Nu krijg ik de mededeling per mail dat het kan liggen aan zeepresten en de kans aanwezig is dat ik de monteur moet gaan betalen.
Leverancier besteed werkzaamheden uit aan onderaannemer met weer een onderaannemer.Na 7 weken en gesteggel nog steeds naar wasserette!! Ben er klaar mee, waardeloze service, belachelijk verhaal.
Everglades gaat naar het oud ijzer en doe NOOIT MEER ZAKEN MET NECKERMANN

Gewenste Oplossing:

Niet meer tevreden, komt niet meer goed !

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door neckermann.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat neckermann.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van neckermann.com beoordeeld.

neckermann.com

Heeft op 09 mei 2014 om 14:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste 'schoutens1959',

Het spijt me te vernemen dat je wasmachine defect is. De monteur is 2 keer bij je langsgeweest, helaas zijn je klachten niet opgelost. Ik heb op 8 mei contact opgenomen met de reparateur en afgesproken dat de monteur je gaat bellen. Ik heb je vanmorgen en zojuist geprobeerd te bellen maar kon je helaas niet bereiken, ik heb je een mail gestuurd met een voorstel.

Groeten,

Marianne
Webcare, neckermann.com

schoutens1959

Heeft op 09 mei 2014 om 14:59 geantwoord

Probleem is niet opgelost, bestaat nog steeds.
Vertrouwen in zowel monteur als leverancier is geschaad.
Overgaan naar aankoop nieuwe machine bij andere winkel en klacht bij consumentenbond !. Hoe komen ze erbij dat dit is opgelost ? Accepteer alleen andere wasmachine na bijna 2 maanden zonder.

Bericht van neckermann.com

11 jaren geleden - Beste 'Schoutens1959', Ik heb je zojuist geprobeerd te bellen maar kon je helaas niet bereiken, ik heb een e-mail naar je gestuurd. Naar aanleiding van je bericht heb ik opnieuw navraag gedaan bij onze reparateur. De monteur is inmiddels bij je langsgeweest en heeft de pomp vervangen. De klachten die je nu hebt worden veroorzaakt door gebruik van teveel zeep/wasmiddel en zijn opgelost na enkele wasbeurten. De monteur zal je hierover nog bellen, ik kan je wasmachine helaas niet bij je laten omruilen. Je wasmachine is technisch 100 procent in orde bevonden. Groeten, Marianne Webcare, neckermann.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM