Klacht: het niet terugbetalen van de huurwaarborg vakantie

bono1062 op 30 december 2018 over Natuurhuisje in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Natuurhuisje has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 30 december 2018

Na herhaaldelijk contact met de eigenaar van het vakantiehuis en de klantenservice van Natuurhuisje, heeft de huurder nog steeds geen terugbetaling van de huurwaarborg van 200 euro ontvangen. Volgens de huurovereenkomst zou deze terugbetaling binnen 20 dagen na de huurperiode plaatsvinden, maar dit is niet gebeurd.

Mijn Klacht:

Na meermaals contact te hebben opgenomen met de eigenaar de heer Louw Boksma van het gehuurde vakantiehuis 32120 in Pisse-LebreLiginiac Frankrijk, in de periode van 2092018 tot en met 16092018, alsook met [email protected] is de waarborg van 200 euro nog steeds niet teruggeboekt wat volgens de huurovereenkomst zou gebeuren binnen de 20 dagen na de huurperiode!

Gewenste Oplossing:

ik wens dat dit zo spoedig mogelijk wordt voldaan

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Natuurhuisje

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Natuurhuisje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM