Klacht: Annulatie vlucht

Mathues op 22 november 2021 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 22 november 2021

Een klant van Mytrip.com heeft een annulering van een vlucht ontvangen, terwijl hij nog steeds een incheckmail ontvangt. Hij heeft inmiddels een nieuwe vlucht geboekt, maar is van mening dat de betaling voor de eerste boeking normaal is en dat de klacht daarom niet geaccepteerd zou moeten worden.

Mijn Klacht:

Heb mail gekregen van annulatie vlucht, nu krijg ik om in te checken;
heb reeds nieuwe vlucht geboekt bij jullie, Maar de 1 ste boeking is wel betaald en das normaal dat jullie klacht niet aanvaarden

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mathues
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM