Klacht: niet leveren en niet terugbetalen,loze beloftes multimediatech.nl

richard m op 05 april 2012 over MultiMediaTech in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MultiMediaTech has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 april 2012

Een klant heeft een beamer besteld bij MultiMediaTech, maar de beloofde levering op zaterdag is niet nagekomen. Na het annuleren van de bestelling en een telefonische belofte om het geld uiterlijk op 30 maart terug te storten, heeft de klant geen terugbetaling ontvangen en is het bedrijf sindsdien onbereikbaar. De klant waarschuwt anderen om niet bij dit bedrijf te bestellen, aangezien de website inmiddels offline is gehaald.

Mijn Klacht:

ook wij hebben een beamer besteld na vele beloftes(ja u heeft hem 100% zeker zaterdag in huis meneer),die uiteraard allemaal niet nagekomen zijn de bestelling geannuleerd.
en telefonisch(jajaaa zowaar telefonisch contact na heeeeeeeeeel lang proberen,afgesproken mijn geld uiterlijk 30 maart op rekening terug te hebben.
uiteraard weer niks,sindsdien compleet onbereikbaar,daar voor ook al(voor mij in ieder geval)

pas op!nooit bestellen hier!!

ik heb inmiddels contact gehad mer de webwinkel leverancier en die heeft de website uit de lucht gehaald

Gewenste Oplossing:

aankoop bedrag terug betalen,en een openbare verontschuldiging,en nooit meer een webshop beginnen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)