Mijn Klacht:
Hallo,
We zijn nu weer 6 dagen ver en nog steeds géén antwoord. Wat moet ik doen om een reactie te krijgen.
Als ik morgen géén reactie heb zal ik nagaan wat ik kan ondernemen, desnoods moet ik één of andere consumenten organisatie inschakelen.
Op zijn minst een reactie zou niet misplaatst zijn.
Gelukkig dat de I LOVE SCIENCE beurs niet is doorgegaan, het had gewoon een ramp geweest, want ik ben er zeker van dat de wagens géén 3 dagen zouden overleven.
Ik kan er ook niet aan doen dat de kwaliteit van de elektronische componenten van het product de wensen overlaat. U bent als invoerder van Chinese verantwoordelijk voor de kwaliteit ervan.
Met vriendelijke groet,
Maarten Dequanter
Op do 19 nov. 2020 om 18:04 schreef Maarten Dequanter :
Beste,
Nu krijg ik een mail dat ik niet met het juiste mailadres zit te communiceren. Dit is echt onaanvaardbaar. Gelieve onderstaand mailverkeer na te lezen en een oplossing voor te stellen.
Met vriendelijke groet,
Maarten Dequanter
———- Forwarded message ———
Van: Mail Monstercars
Date: do 19 nov. 2020 om 17:58
Subject: Re: Grote bestelling
To: Maarten Dequanter
Beste Maarten,
Onze excuses dat u problemen ondervindt met uw bestelling.Dit is overgegeven aan de eigenaar. Dit verloopt niet via de klantenservice zelf. Hiervoor kunt u eventueel ook zelf contact opnemen met [email protected]
Nogmaals onze excuses dat mjin collega hier niet op geantwoord heeft.
Mocht u meer vragen hebben, mailt u ons dan gerust.
Met Vriendelijke Groet,
Frans
www.monstercars.nl
Winkelpand
Monstercars
Veldweg 18
6075NL Herkenbosch
Nederland
Kantoorpand
Monstercars
Veldweg 18
6075NL Herkenbosch
Nederland
T: 31 (0)475 202015 [11.00 – 17.00 uur]
E-mail: [email protected]
Op ma 16 nov. 2020 om 08:46 schreef Maarten Dequanter :
Beste,
Ik mocht helaas ,nog géén reactie ontvangen. De kwaliteit van de wagens met name het ESC systeem laat de wensen over. Wat mag ik verwachten?
Het is niet prettig dat er géén antwoord komt. Graag vandaag een antwoord.
Met vriendelijke groet,
Maarten
Op ma 9 nov. 2020 om 15:20 schreef Maarten Dequanter :
Beste Danny,
Ik begrijp dat dit niet prettig is, maar ik zou hier graag weten welke stappen ik moet ondernemen.
Hoe wensen jullie dit op te lossen?
Ik wil natuurlijk voor de garantieperiode voorbij is een oplossing bekomen.
Met vriendelijke groet,
Maarten
Op vr 6 nov. 2020 om 12:53 schreef Mail Monstercars :
Beste Maarten,
Nogmaals onze excuses voor het ongemak. Wij hebben even de eigenaar gevraagd hier een kijkje in te nemen. U krijgt dan ook zo spoedig mogelijk een bericht hierop.
Mocht u meer vragen hebben, mailt u ons dan gerust.
Met Vriendelijke Groet,
Danny
www.monstercars.nl
T: 31 (0)475 202015 [11.00 – 17.00 uur]
E-mail: [email protected]
Op vr 6 nov. 2020 om 09:27 schreef Maarten Dequanter :
Beste,
Ik kreeg nog géén reactie op voorgaande mail. We zijn nu een week verder. Kan ik vandaag feedback verwachten?
Met vriendelijke groet,
Maarten
———- Forwarded message ———
Van: Maarten Dequanter
Date: za 31 okt. 2020 om 14:12
Subject: Re: Grote bestelling
To: Mail Monstercars
Beste,
Gezien de beurs van het I love science project afgelast is, heb ik toch vandaag nog eens met de kinderen met de wagentjes rijden. Ik vrees echt dat er iets is met de kwaliteit ven de 2 in 1 ESC’s van de MT201 wagens.
We hebben ongeveer een half uur kunnen rijden, daarna vielen er weer 2 wagens uit. De afstandbediening blijft werken (draaien is ok), maar als je aan de gashendel trekt, gaat de wagen direct 100%, dus het is niet mogelijk om de snelheid proportioneel te regelen.
Eerlijk gezegd, ik zou eerder voorstellen dat ik de 6 wagens terug stuur en dat je me andere wagens wagens geeft. Dit mag zelf van een ander merk zijn, maar wel liefst ook 1/18e en betere kwaliteit.
De 6 wagens kosten 540 euro. Dus als je een gelijkaardig voorstel van 2 of 3 betere wagens. Indien mogelijk met aparte ESC in plaats van een 3 in 1.
Is dat een optie?
Groeten,
Maarten
Op do 7 mei 2020 om 13:44 schreef Mail Monstercars :
Beste heer Dequanter,
onze excuses voor de late reactie, momenteel is er door de enorme drukte (doordat veel mensen nu thuis zitten) achterstand ontstaan in het beantwoorden van de mail. We doen er alles aan om de achterstand zo snel mogelijk weg te werken, vandaar ook dat wij tijdelijk telefonisch niet bereikbaar zijn. Nogmaals onze excuses maar hopelijk uw begrip hiervoor.
Deze zijn nog niet verzonden, maar zal deze week worden opgestuurd.
Mocht u nog meer vragen hebben, mailt u dan gerust,
Met Vriendelijke Groet,
Patrick van Veen
www.monstercars.nl
Op di 5 mei 2020 om 10:42 schreef Maarten Dequanter :
Hallo,
Ik heb géén reactie meer gekregen. Zijn de onderdelen opgestuurd?
Ik ben aan het wachten voor de bestelling van lader en dergelijke.
Met vriendelijke groet,
Maarten
Op vr 24 apr. 2020 om 16:58 schreef Maarten Dequanter :
Hallo,
Ok, dat is goed. Maar er zijn er 2 stuk. Kan je 2 x 2in1 receivers opsturen.
Ik begrijp dat dit niet leuk is voor jullie, maar echt bedankt.
Ik zal eerstdaags nog een bestelling plaatsen voor een IMax B6 lader.
Met vriendelijke groet,
Maarten
Op vr 24 apr. 2020 om 16:07 schreef Mail Monstercars :
Beste heer Dequanter,
ik stel ivm de drukte qua retouren voor dat we nog 1x een nieuwe 2in1 regelaar opsturen, indien deze weer kapot gaat zullen we zorgen voor een alternatief goed?
Mocht u nog vragen hebben, mailt u ons dan gerust.
Met vriendelijke groet,
Patrick van Veen,
www.monstercars.nl
Op do 23 apr. 2020 om 13:20 schreef Maarten Dequanter :
Hallo,
OK, geen enkel probleem. Kan u me een retourbon aanmaken zodat ik deze in het BPost postunt kan inleveren? Of Kan u het laten ophalen door PostNL?
Ik zal beide wagens, inclusief ontvangers en ESC in 1 doos trachten te verzenden.
Groeten,
Maarten
Op do 23 apr. 2020 om 12:36 schreef Mail Monstercars :
Beste Maarten,
U kunt het product retour sturen naar onderstaand adres waar wij het product na zullen kijken en eventueel repareren of vervangen. Houdt u ivm de huidige drukte rekening met een doorlooptijd van 1 a 2 weken. Stuurt u duidelijk een begeleidend schrijven mee met hierop duidelijk het probleem of een kopie van mailwisseling en een kopie van de factuur en geeft u duidelijk aan dat er een andere zender en ontvanger ingebouwd zouden moet worden:
Monstercars
Veldweg 18
6075NL Herkenbosch
Nederland
We zorgen er voor dat u zo snel mogelijk bericht krijgt indien er meer bekend is over de status van uw geretourneerde product.
Mocht u meer vragen hebben, mailt u ons dan gerust.
Met Vriendelijke Groet,
Patrick
www.monstercars.nl
E-mail: [email protected]
Op wo 22 apr. 2020 om 07:21 schreef Maarten Dequanter :
Beste Patrick,
Dank je wel voor je antwoord. Geen probleem om ook de handset te wisselen. Kan je anders 1 set opsturen?
Met vriendelijke groet,
Maarten
Op wo 22 apr. 2020 om 00:21 schreef Mail Monstercars :
Beste Maarten,
zeer vervelend dat er wederom een probleem is met de 2in1 ontvanger, we kunnen hier een andere set voor leveren, maar dan zullen de handzender ook gewisseld moeten worden, deze zijn dan ook te begrenzen qua maximum snelheid.
Mocht u nog meer vragen hebben, mailt u dan gerust,
Met Vriendelijke Groet,
Patrick van Veen
www.monstercars.nl
Op za 18 apr. 2020 om 09:10 schreef Maarten Dequanter :
Beste,
Helaas heb ik nu hetzelfde voor. Ik heb de indruk die 2 in 1 combo’s niet echt goed zijn. We hebben deze paasvakantie gespeelt en er zijn nu 2 wagens stuk met exact hetzelfde probleem.
Ik heb de indruk dat wanneer er teveel wordt gevraagd van de ESC, dat deze direct stuk gaat. Er komt rook uit en nadien. De servo blijft wel werken, maar de 2 in 1 module blijft warm.
Wat kan ik doen om dit te voorkomen? De bedoeling is om deze wagens voor de I love Science beurs te gebruiken. Maar ik vrees dat dit zo niet zal lukken op deze manier.
Langs de andere kant zou ik de wagens graag trager willen hebben.
Is het mogelijk om op deze wagens een andere ontvanger te plaatsen? En ook een aparte (misschien programeerbare) ESC. Zo kan ik de wagens trager laten rijden.
Met vriendelijke groet,
Maarten
Op ma 2 mrt. 2020 om 11:34 schreef Mail Monstercars :
Beste Maarten,
Onze excuses dat u problemen ondervindt met uw bestelling.Wij zullen deze vandaag versturen.
Mocht u meer vragen hebben, mailt u ons dan gerust.
Met Vriendelijke Groet,
Frans
www.monstercars.nl
Op zo 1 mrt. 2020 om 10:37 schreef Monstercars.nl :
———- Forwarded message ———
Van: Maarten Dequanter
Date: za 29 feb. 2020 om 09:43
Subject: Re: Grote bestelling
To:
Hallo,
Na wat weken testen met 2 wagens. De andere heb ik nog nog niet getest. Heb ik toch een probleempje met 1 van de wagens. De motor gaat enkel heel snel of niet. De ESC werk dus niet meer goed.
Ik merkte ook op dat deze zeer warm wordt.
Is het mogelijk om een vervangesc op te sturen?
Dank je wel.
Met vriendelijke groet,
Maarten
Gewenste Oplossing:
Wij hebben het volgende gekocht :
6 wagens : 89,95 euro
6 extra batterijen : 2 x 74,95 euro
2 extra snellladers : 1 x 39,90
Dus samen 730 euro (we hebben 10% korting gekregen)
Samengevat, de 2 in 1 esc zijn van slechte kwaliteit en gaan steeds stuk na enkele minuten/uren gebruik.
Wij zijn tevreden in volgend geval :
1. Er moet een vervanging komen van de 2 in 1 ESC's van de 6 HIMOTO MT201 wagens. Dus een ander 2in1 systeem.
Ofwel :
2. Wij sturen de 6 wagens, batterijen en snelladers op én zij sturen voor ongeveer dezelfde totaalwaarde minstens 3 andere soortgelijke maar degelijker wagens op.

