Klacht: Jat retour maar geen geld terug

Driver40 op 25 oktober 2016 over Modegram in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Modegram
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 25 oktober 2016

Een klant heeft op 26 september 2016 een winterjas besteld bij Modegram, maar deze viel te klein uit. Na het retourneren van de jas en het invullen van de benodigde papieren, heeft de klant geen terugbetaling ontvangen en kan geen contact meer krijgen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb op 26-09-2016 18:58 voor mijn dochter een winter jas besteld
26-09-2016 I-1235817 Bestelling 14613 op https://modegram.luondo.nl/nl Eenmalige aankoop € 45,90

bij deze firma (MODEGRAM) Jas is gelijk betaald met IDeal.Daarna is de jas wel aan gekomen .Moet wel zeggen dat ik dus totaal geen bevestiging heb gehad dat hij verzonden was of wat dan ook.maar goed dit ter zijde ,mijn dochter heeft de jas gepast en viel te klein uit dus terug sturen dan maar .Na contact te hebben gehad met de firma voor het juiste adres hebben wij de jas via tnt terug gestuurd.Ik heb alle bijhorende papieren wat via de site te downloaden is netjes in gevuld en ook het rek nummer waar de centje van mijn dochter naar toe konden ,maar jullie raden het vast al modegram blijkt opeens nergens meer op te reageren geen telefoon geen mail geen Facebook of wat dan ook.Met andere woorden BEDANKT ik ben 45 euro rijker en jullie 45 euro armer.Dit is buitengewoon triest dat dit zomaar kan en mag in dit land en dat er niets of heeel weinig mee gedaan wordt.Ben best kwaad erom dat mijn dochter nu 45 euro kwijt is voor helemaal niets meer.
Heb op 23-10-16 nog eens een mail gestuurd maar ook hierop word weer niet geantwoord.

Gewenste Oplossing:

Zou graag mijn centen terug krijgen zodat ik deze weer kan gebruiken voor een andere jas te kopen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - eindelijk Heeft modegram ons geld terug gestuurd . Mijn dochter en ik zelf ook hebben herhaaldelijk een app naar ze gestuurd en ook verschillende smsjes en nu na een tijdtje heeft mijn dochter haar centjes terug ontvangen.Zijn heel blij dat dit toch nog is op gelost.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM