Klacht: Misleiding/oplichting

W. Schraa op 13 maart 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 13 maart 2023

Een consument heeft spareribs aangeschaft bij Albert Heijn, maar constateert dat de hoeveelheid varkensvlees in de verpakking niet overeenkomt met de vermelde 74%. Volgens de klager bevat het product zelfs minder dan 30% varkensvlees, wat als misleidend wordt ervaren, vooral gezien de prijs. De consument vraagt om een onderzoek naar deze kwestie.

Mijn Klacht:

Aangeschaft heb ik.spareribs. Op de verpakking staat de inhoud vermeld. Echter komt deze op géén enkele wijze overeen met de geleverde inhoud.
74% zou bestaan uit varkensvlees. Dit is echter nog géén 30%.
Kortom lijkt mij dit zeer misleidend. Zeker gelet op het te betalen bedrag.
Ik verzoek u dan ook bovenstaande zaak in onderzoek te nemen.

Gewenste Oplossing:

Aanpassing van de prijs, beschrijving van de inhoud.
Daarnaast wens ik gecompenseerd te worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door W. Schraa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer