Klacht: Misleidende levertijd opgave.

Teleurgestelde computer gebruiker op 09 april 2014 over Dell in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dell
Status Open
Datum 9 april 2014

Een klant heeft op 7 april 2014 een desktop besteld bij Dell, met een verwachte verzendtijd van twee dagen. Na deze periode ontving de klant echter een e-mail met een nieuwe leverdatum van 16 mei 2014. Bij navraag bij Dell bleek dat het bedrijf op de hoogte is van leveringsproblemen, maar deze informatie niet op de website vermeldt, terwijl annuleren van de bestelling niet meer mogelijk is.

Mijn Klacht:

Op 7-04-2014 een desktop bij Dell besteld. De opgave van verzending is hierbij 2 dagen. Nu na 2 dagen volgt er een email met een verwachte leverdatum van 16-05-2014.
Even gebeld met Dell. De uitleg van Dell is dat ze weten dat er levertijd problemen zijn, maar dit bewust niet op de website zetten. Vervolgens kan ik de bestelling niet meer annuleren.

Gewenste Oplossing:

De gewenste computer leveren volgens de originele levertijd, of dat ik deze kan annuleren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dell

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM