Klacht: STOP MET DE CHEMTRAILS

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx op 07 april 2025 over Ministerie van Infrastructuur en Milieu in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Er word hier de laatste 5 jaar elke dag in Naaldwijk en in de nacht in de lucht gespoten met vliegtuigen. Ik heb geen slijmvlies meer in mijn neus, elke dag hoofdpijn, keelpijn, droge mond. Vanmorgen ook weer, wel tien vliegtuigen. Je precies het verschil met een normaal vliegtuig, die geen strepen na laat. Zgn Geo engineering.

Gewenste Oplossing:

STOPPEN ERMEE!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ministerie van Infrastructuur en Milieu

Reactie van de melder van de klacht Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

1 maand geleden - Waarom wordt mijn klacht niet in behandeling genomen door het ministerie van milieu?

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ministerie van Infrastructuur en Milieu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx