Klacht: ik krijg een boete van ups

daniedb84 op 07 augustus 2014 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 augustus 2014

Een klant van MiniInTheBox.com heeft een bestelling geplaatst met versnelde verzending, maar moest twee weken wachten op de levering. Daarnaast ontvangt de klant een boete van 20 euro van UPS vanwege een foutieve verzending en ervaart problemen met het contact opnemen met de klantenservice van het bedrijf.

Mijn Klacht:

ik heb onlangs een bestellling gedaan bij mini in the box!
een versnelde verzending, waar ik uiteindelijk 2weken op heb moeten wachten
nu krijg ik ook nog eens een boete van ups, omdat het pakketje niet goed verstuurd was! kosten zijn 20,00 euro

en je kan iin geen mogelijkheid contact opnemen met ze!!

Gewenste Oplossing:

als hun die boete betalen!!
ik ga niet betalen voor hun fouten

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM