Mijn Klacht:
Op 5-1-2024 is mijn brief aangeboden bij post. Nl aangetekend en voorzien van trac en trace code RI906601918NL, vanaf 10-1-2024 ligt het ergens klaar? Om verstuurd te worden naar mijn adres in Indonesië!
Het is nu inmiddels 21-1-2024 maar nog steeds is de status in trac en trace klaar voor verzending! ( inmiddels dus al 11 dagen klaar voor verzending)
Heb de klantenservice benaderd maar daar word ik ook niet wijzer geven standaard antwoorden u moet de trac en trace volgen ( dat doe ik al 11 dagen) maar die blijft al 11 dagen aangeven uw brief ligt klaar voor verzending.
Je kan geen klacht melden bij Post.nl dat schrijven ze wel in hun informatie maar ze doen er niets mee, geven een antwoord u moet de trac en trace volgen.
Kortom een slechte klantenservice.
Wat heb je aan trac en trace als die geen informatie geeft!
Gewenste Oplossing:
Ik wil weten waarom mijn brief al 11 dagen klaarligt met de medeling in trac en trace klaar voor verzending.
Ik wil dat de brief nu onmiddellijk word verzonden naar mijn huisadres in Indonesië.


