Klacht: Mijn bestelling

Maureen Jongman op 25 juli 2020 over Grandado.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Grandado.com has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 25 juli 2020

Een klant van Grandado.com heeft een bestelling geplaatst en betaald, maar heeft geen track en trace informatie ontvangen. Daarnaast ondervindt de klant problemen met het contact opnemen, omdat het ordernummer niet wordt herkend op de website.

Mijn Klacht:

ik heb wat besteld en betaald maar kreeg geen track en tracé weet niet hoe ik contact kan krijgen op de site staat dan dat zn mn order nummer niet herkennen

Gewenste Oplossing:

ik wil mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grandado.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grandado.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maureen Jongman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM