Klacht: middag afsluiting toegang coentunnel v.a. ringweg-noord

R.Mans op 16 april 2021 over Rijksdienst wegverkeer in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 16 april 2021

Een gebruiker uit Amsterdam-Noord uit zijn frustratie over de dagelijkse afsluiting van een rijstrook in de Coentunnel in de middag. Deze afsluiting leidt tot files op de ringweg en de toegangswegen, terwijl er in de tunnel zelf geen werkzaamheden plaatsvinden. De klager vindt deze situatie onbegrijpelijk.

Mijn Klacht:

Dagelijks rijd ik in de middag v.a. ringweg Amsterdam-noord door de Coen tunnel. Waarom wordt elke dag in de middag een baan afgesloten en veroorzaakt dat zo een file op de ringweg en toegangsweg? In de tunnel gebeurt er niets ook niet bij in-of uit rijden. Onbegrijpelijke situatie.

Gewenste Oplossing:

Als dit soort onbegrijpelijke acties achterwege blijven

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rijksdienst wegverkeer

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rijksdienst wegverkeer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door R.Mans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM