Mijn Klacht:
Sinds 2011 al problemen met slechte ontvangst van tv en internet van Ziggo. Gelokt door aanbieding Vodafone – gratis gegarandeerde goede ontvangst en 1e half jaar abonnementsgeld van 18,70 per mnd – heb ik in sept jl mijn abonnement op tv, internet en vaste lijn opgezegd. Benaderd door Ziggo om te blijven met aanbod zelfde condities als Vodafone. Overstap zou mijn problemen niet oplossen want “Ziggo en Vodafone gaan binnenkort samen” .
Weinig tijd ivm volgende dag vertrek naar Fr, bood Ziggo aan voor mij overstap te annuleren. Ziggo heeft niets geannuleerd (mag dat blijkbaar ook niet doen). Alleen mobiel fuseert en dat abonnement moet apart opgezegd..
Oftewel er zijn mij twee leugens !!!! verkocht om mij binnen te houden.
Volgende leugen. Ziggo zegt toe contact op te nemen met vodafone om zaak in orde te maken. Ziggo belt dag of tien later dat de zaak geregeld is. Vodafone blijft facturen sturen.
Vodafone zegt dat helemaal geen contact met ziggo gehad te hebben en handhaaft claim van bijna 300 euro en dreigt met deurwaarder.
Gewenste Oplossing:
Omdat ik onder valse voorwendselen teruggehaald ben, en vooralsnog moet opdraaien voor de claim van Vodafone (omdat abonnement niet afgenomen is) is het minste wat Ziggo kan doen, is deze claim voor haar rekening nemen. En schriftelijke excuses voor deze malversaties en voor de vele honderden uren die ik al aan de telefoon heb moet hangen voor dit probleem en alle andere zaken die in dit proces misgelopen zijn.


