Klacht: Meneer heeft ons zwaar besodemieterd

Sammie1986 op 30 juni 2019 over Modus Vivendi in de categorie Schuldsanering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Schuldsanering
Status Open
Datum 30 juni 2019

Een klant van Modus Vivendi heeft ernstige klachten over de dienstverlening van een medewerker, die volgens de klant heeft geleid tot het verlies van hun huis en een aanzienlijke toename van hun schulden. De klant stelt dat de medewerker rekeningen en vaste lasten niet heeft betaald, wat resulteerde in een financiële crisis. Ondanks het feit dat de klant snel het probleem heeft opgemerkt, heeft het bijna een jaar geduurd om de situatie op te lossen.

Mijn Klacht:

Meneer van rossen , heeft ons letterlijk alles afgenomen wat we hadden van geld tot zelfs ons huis.
Betaalde de rekeningen en vaste lasten niet
Hierdoor ben ik van een redelijk te overbruggen schuld
Naar ee n flinke schuld gegaan.
Ik heb mazzel gehad dat ik het snel door had maar heeft bijna een jaar geduurd om van het af te komen.
Huis kwijt en 50,000 euro extra schuld
Dank je wel voor het verwoesten van ons leven
Maar mij uitlachen tijdens ons laatste gesprek
Ik heb u een belofte gedaan en dat gaan we zeker nog wel doen.
Want wie het laatst lacht, lacht het best

Gewenste Oplossing:

Als meneer alles wat hij ons heeft aangedaan terug betaald heeft en alle cijfers eerlijk op tafel zou leggen ipv
Alleen de laatste maanden( waarbij ik de rekening had gewijzigd) omdat ik anders geen geld had voor de eerste huurbetaling en inrichtingsgeld
Ik wil het hele anderhalf jaar hebben zodat je kan waarom ik dat gedaan heb
Want blond ben ik niet

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM