Klacht: slecht sluitende pakken melk

0478 op 08 januari 2015 over Melkan in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Melkan
Status Open
Datum 8 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Ik vind het erg vervelend te melden dat ik 3 keer mijn koelkast onder melk heb gehad. De eerste keer alles onder gelopen. Veel tijd nodig gehad om schoon te maken. Een pak eruit gehaald. De volgende dag weer wit. Nam iets uit de koelkast en dit zat vol melk en ik kreeg alles op mijn kleding.De melk had ik niet kunnen zien. Weer een pak er uit. ik dacht nu heb ik ze. De volgende dag weer wit. Weer poetsen.
Ik heb iedere keer de pakken gecontroleerd, maar niets ontdekt. Ik ben veel tijd aan het schoonmaken kwijt geweest. Omdat er drie lekte was de inhoud natuurlijk ook hetzelfde.

Het gaat om de magere melk van het merk Melkkan met de houdbaarheidsdatum van 07-01. en 12-01.

Mvg.

Hendrix

Gewenste Oplossing:

Dat ik een goed vergoeding krijg van de pakken melk, 3 keer het goed en veel schoonmaken van de koelkast en de vies geworden kleding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Melkan

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Melkan nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM