Klacht: Beschimmelde Kwark

Melkan milde kwark beschimmeld op 15 april 2015 over Melkan in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Melkan
Status Open
Datum 15 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Milde magere kwark van Melkan

Houdbaarheidsdatum: 17-04-2015
Productienummer: L115 C8
Tijdstip: 08:01

Na opening en halve inhoud eruit te hebben gehaald terug in de koelkast gezet daags erna wilde ik het restant eten echter na heropenen bleek de kwark beschimmeld te zijn!!!!

Gewenste Oplossing:

Als het bedrijf feed back kan geven over bovenstaande klacht en hoe zij dit verder gaan afhandelen met ons als klant, er zullen wel procedures aan vastzitten hoe en wat qua afhandeling. Ik wacht af hoe Melkan dit afhandelt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Melkan

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Melkan nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM