Klacht: Onbegrijpelijke aftersale service

Anil5368 op 13 mei 2013 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 13 mei 2013

Een klant heeft op 22 april een Asus laptop gekocht bij MediaMarkt, maar ontdekte op 25 april dat de deksel van de c-toets half loskwam. Na het inleveren van de laptop bij de servicebalie, ontving de klant een prijsopgave voor reparatie van 176,89 euro, omdat de schade als gebruikersschade werd aangemerkt, terwijl het probleem slechts een los klemmetje betrof.

Mijn Klacht:

22 April Asus laptop gekocht type N76VZ. Prijs 1169 euro exclusief thuiskopie heffing. Donderdag 25 april tijdens installatie software blijkt dat de deksel van de c toets half los komt. Vrijdag 26 april met laptop naar servicebalie gegaan. ’s Middags kreeg ik te horen dat de laptop moest worden opgestuurd omdat er mogelijk sprake was van ” gebruiksschade”. 4 Mei het volgende bericht ontvangen.

” Wij hebben van het geauthoriseerde servicecentrum COMSERVE NETWORK NETHERLANDS een prijsopgave ontvangen, hieruitblijkt dat uw reparatie niet binnen de fabrieksgarantie valt……. Oorzaak gebruikersschade……..”
Reparatieomschrijving: toetsenbord vervangen. Totale reparatieprijs 176,89 euro!!!

Wat is nu feitelijk stuk? Niet meer dan een van de twee klemmetjes van de toets. Het rechter klemmetje ontbreekt!
Gebruikersschade? De c toets is in deze drie dagen na aankoop, waarbij niet meer dan software geinstalleerd is, niet de meest gebruikte toets. Een preexistent defect aan de toets als oorzaak is dan ook aanzienlijk meer waarschijnlijk.

Het defect van de toets te duiden als gebruiksschade ervaar ik binnen de context al als onbegrijpelijk maar het opschalen van een reparatie van niet meer dan het vervangen van een toets voor het vervangen van een heel toetsenbord bij een laptop van driedagen oud is dat helemaal.

Gewenste Oplossing:

De toets vervangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM